[VIDEO] Nije li vrijeme za prvu momčad? Hrvat zabio i asistirao za pobjedu

Pjaca je u prvom dijelu asistirao za izjednačenje, dok je u nastavku zabio za pobjedu.

U dvoboju između mladih momčadi Juventusa i Verone ponovno je glavnu riječ u Primaveri Stare Dame vodio hrvatski nogometni reprezentativac Marko Pjaca.

On je u pobjedi svoje momčadi rezultatom 2:1 za prvi pogodak Olivierija asistirao, dok je u drugom poluvremenu i sam zatresao mrežu Verone potvrdivši pobjedu.

Kod prvog gola Pjaca je prebacio vratara Verone, dok je loptu u prazan gol proslijedio njegov suigrač, a kod potvrde pobjede Hrvat je sam izbio pred golmana poslavši loptu u donji desni kut u maniri rasnog strijelca.

Pjaca nakon oporavka od ozljede ligamenata koljenja zadobivene u ožujku na pripremnoj utakmici reprezentacije protiv Estonije još uvijek čeka povratnički debi u prvoj momčadi, a on bi se mogao dogoditi sljedeće nedjelje na gostovanju kod Bologne.

Momčad Massimiliana Allegrija večeras od 20:45 igra derbi protiv vodećeg Intera na vlastitom stadionu.