[VIDEO] Noćna mora za Subašića, primio sedam golova preko kojih je PSG osigurao naslov!

Rapsodija golova na Parku Prinčeva.

Paris Saint-Germain novi je prvak francuske Ligue 1, a do trofeja je došao na nevjerojatan način. Aktualni prvaci na Parku Prinčeva poraženi su sa čak 7:1 sa čime su Parižani pobjegli Kneževima na 17 bodova prednosti pet kola prije kraja.

Već u 15. minuti Cavani je petom uposlio Dani Alvesa, koji prizemnom loptom pronalazi Lo Celsa i to je 1:0. Samo dvije minute kasnije Berchiche je s lijeve strane centrirao, a Edinson Cavani glavom povisio na 2:0. U 20. minuti već je 3:0. Cavani je prekrasnom loptom proigrao Di Mariju, koji je izbjegao zaleđe i lobom s ruba kaznenog prostora lobao Subašića. Prilike su se samo nizale, a pogotci samo padali. Sedam minuta kasnije Pastore je centrirao, a Lo Celso glavom povisio na 4:0. Do odmora Toure je uspio pronaći Rony Lopesa, koji je smanjio na 4:1.

No, domaća momčad u nastavku nije stala. Pastore je u 58. minuti dodao do Di Marije, koji povisuje na 5:1, Radamel Falcao nakon kornera u 76. minuti postiže autogol, a konačnih 7:1 postavlja Draxler nakon prizemne lopte Meuniera četiri minute prije kraja.

Vrlo zabrinjavajuće za izbornika hrvatske nogometne reprezentacije, Zlatka Dalića, je činjenica da su argentinski nogometaši, Di Maria, Lo Celso i Pastore sudjelovali u čak četiri pogotka, od kojih je u njih dva jedan Argentinac asistirao za pogodak drugome. Ovim putem cijela redakcija portala Hrvatska Reprezentacija čestita Paris Saint-Germainu na osvojenom naslovu.