[VIDEO] Novi gol Ante Rebića

Rebić je zabio sedam golova u Bundesligi.

Na identičan način kao protiv Freiburga prošlo kolo! Nakon što je po ćevape poslao dvojicu i zabio golčinu, Ante Rebić ovo je kolo protiv Werdera iz Bremena ponovio istu stvar!

Maximilian Egestein doveo je Werder u vodstvo nakon 27 minuta igre, a onda na scenu stupa Rebić. Prvo je ‘zavaljao’ jednog, a zatim se namjestio na svoju ubojitu ljevicu, a onda je, kao već nekoliko puta do sada, odapeo s istog mjesta i sjajno pogodio za izjednačenje gosta u 35. minuti. Golman Pavlenka bio je nemoćan jer je udarac bio snažan i precizan, a ovakvi golovi Rebiću su postali ‘specijalka’.

Susret je završio neriješeno 2:2, u 52. minuti je Martin Harnik donio novu prednost Werderu, a Sebastien Haller je u 68. minuti iz kaznenog udarca postavio konačni rezultat.

U Bundesligi je ove sezone Rebić stigao do sedmog gola, a ima i tri asistencije.