[VIDEO] Novi heroj Milana: Kalinić u 45 minuta postigao dva gola!

U tijeku je utakmica 4. kola Serie A između Milana i Udinesea, a Milan je dobio novog junaka u vidu Nikole Kalinića. Naime, Milan na poluvremenu vodi Udinese s 2:1, a dva gola je slavni klub postigao Nikola Kalinić. Kalinić je tako nastavio sa zapaženim nastupima u dresu Milana, te je nakon asistencije u Europa Ligi u utakmici protiv bečke Austrije, postigao i prvijenac za Milan u prvom nastupu u ligi od prve minute. Navedeno se dogodilo u 22. minuti kada je Kalinić odlično reagirao na ubačaj mladog Calabrije.

Slavlje je trajalo svega pet minuta kada Lasagna izjednačuje za Udinese nakon katastrofalne pogreške Rodrigueza, a vodstvo Milanu vraća Kalinić odličnim snalaženjem u šesnaestercu Udinesea nakon kornera i asistencije Kessieja.

Ukoliko Milan pobijedi Udinese približiti će se vrhu i ekipama Juventusa, Napolija i Intera, koji će u tom slučaju bježati Milanu tri boda, a apsolvira li Milan prijetnju Udinesea u Italiji će se u narednim danima pričati samo o Nikoli Kaliniću.