[VIDEO] Odlične vijesti za izbornika! Oba Hrvata igrala u remiju milanske momčadi

Perišić je odigrao cijelu utakmicu za Inter, dok je Brozović ušao u 76. minuti utakmice.

Milanski Inter razočarao je 70.000 domaćih navijača na stadionu Giuseppe Meazza odigravši 1:1 protiv Torina u prvom ogledu nedjeljnog programa Serie A protiv Torina.

U dvoboju punom prilika Torino je došao do vodstva u 60. minuti kada je Falque ispremiješao obranu Intera i pogodio za vodstvo osmog sastava talijanske lige.

Ipak, Inter je izjednačio u 79. minuti preko Edera koji je zabio na asistenciju kapetana Maura Icardija, a njemu je loptu u kazneni prostor poslao hrvatski nogometaš Ivan Perišić.

Omišanin je za Inter odigrao cijeli susret, dok je Brozović igrao od 76. minute potvrdivši kako je spreman za najveće napore koje iziskuje reprezentacija.