[VIDEO] Osijek – Istra 1961 2:1, sva tri gola zabio isti igrač!

Haris Hajradinović bio je središnje ime susreta u Gradskom vrtu gdje je Osijek došao do petog trijumfa sezone.

U susretu 11. kola Prve HNL Osijek je pobijedio Istru 1961 rezultatom 2-1 u Gradskom vrtu pred nešto više od 3,000 gledatelja.

U vrlo izjednačenom susretu Haris Hajradinović je doveo momčad Zorana Zekića u vodstvo netom prije poluvremena iz kaznenog udarca. Još je bolje četvrta momčad prvenstva ušla u drugi dio u kojemu je nakon četiri minute strijelac ponovno bio Hajradinović.

Osijekov nogometaš je sve u Gradskom vrtu danas uzeo u svoje ruke, pa je tako u 80. minuti zabio autogol, no Istra do kraja nije uspjela izjednačiti unatoč izglednim prilikama.

U sljedećem kolu za 12 dana Osijek će gostovati na Maksimiru kod prvog sastava lige, GNK Dinama.