[VIDEO]: Osijek minimalno poražen u golijadi od kijevskog Dinama

Mateo Barač dva puta se loše postavio i olakšao napadačima Dinama situacije iz kojih su zabili golove.

Nogometaši Osijeka odigrali su drugi pripremni susret u španjolskoj Marbelli, a nakon remija sa Puskas Akademijom, sada su minimalno poraženi od ukrajinskog prvaka Dinama iz Kijeva sa 3:2.

Poveli su Osječani već nakon 60 sekundi igre, Petar Bočkaj je ubacio iz kuta u peterac Kijevljana, a Benjamin Verbič je u maniri vrhunskog strijelca pospremio loptu u svoju mrežu. Dinamo je izjednačio u osmoj minuti, odlično je na centaršut s lijeve strane reagirao Dmytro Khliobas ispred Matea Barača i pogodio prvi kut Malenicinog gola. Pet minuta kasnije opet centaršut sa iste strane gdje je Vladyslav Alekseev skočio između Barača i Borne Barišića i doveo Dinamo u vodstvo.

U nastavku su u 54. minuti Kijevljani ponovo kombinirali po lijevoj strani i izigrali obranu Osijeka, Khilobas je šutirao u bliži kut, Mikulić je loše reagirao i lopta mu je prošla ispod noge u mrežu. U 66. minuti igrač Alekseev je odlično pucao iz daljine i pogodio vratnicu. U 76. minuti je Ejupi dobro pucao sa 16 metara, ali lopta odlazi tik uz vratnicu. U idućem napadu Gabrijel Boban se sjurio u kazneni prostor i pogodio od vratnice suprotni kut za smanjenje rezultata, ali to je bio i konačni rezultat.