[VIDEO] Perica spasio Udinese, Balić debitirao

U prvoj utakmici nedjeljnog programa u talijanskoj Serie A Udinese i Atalanta su odigrali 1:1, a spasioc domaćina je bio Stipe Perica koji je golom 53. minuti donio bod Udineseu. Utakmicu je obilježio i nastup Andrije Balića, koji je dobio povjerenje trenera Delnerija od prve minute, te je tako mladi Splićanin debitirao za Zebrette po prvi puta nakon što je došao iz Hajduka u veljači 2016. godine.

Poveli su gosti iz Bergama krasnim pogotkom Bryana Cristantea u 41. minuti, kada je mladi Talijan lijepo glavom poentirao nakon kornera. Može se reći kako je gol Atalante bio zaslužen budući da su gosti cijelo vrijeme dominirali susretom i stvarali prilike, ali hladan tuš za najugodnije iznenađenje ovogodišnje Serie A dolazi već u 53. minuti kada Perica vraća stvari na početak. Mladi Hrvat se lijepo snašao u šesnaestercu i zabio svoj šesti gol sezone. Navedeni gol je ohrabrio domaćine, koji su do punog plijena mogli doći preko Danila, no brazilskom stoperu odličan udarac glavom brani Berisha.

Ovim rezultatom Atalanta je ostala u odličnoj prilici da zadrži mjesto koje vodi u Europa Ligu sljedeće sezone, dok Udinese ne može do europskih mjesta pa će sigurno Balić dobivati sve više prilika da se dokaže Delneriju. Stipe Perica je na terenu bio do 76. minute, dok je Andrija Balić zamijenjen u 61. minuti.