Ivan Perišić postigao je pogodak u pobjedi Wolfsburga protiv Eintrachta...

Ivan Perišić/Foto: Gettyimages

U prvom kolu Bundeslige Wolfsburg je na domaćem terenu svladao Eintracht 2:1. Bila je to prilično zanimljiva utakmica. Domaći su poveli u 13. minuti kad je Kruse lijepo ubacio, a usamljeni Perišić glavom iz blizine poslao loptu u mrežu. Naš reprezentativac je vrlo dobro odigrao svih 90 minuta.

Četiri minute potom Dost je pogodio za 2:0, no odmah u 19. minuti je Reinartz vratio nadu gostima. Eintracht je do kraja imali nekoliko prilika za izjednačenje, ali rezultat se više nije mijenjao. U sljedećem kolu Wolfsburg u gostima igra protiv vrlo dobrog Kölna. Utakmica je na rasporedu 22. kolovoza u 15:30.