[VIDEO] Peru uvjerljivo slavio protiv Islanda

Naši protivnici na Svjetskom prvenstvu upisali su novi poraz.

Nakon što su pobijedili Hrvatsku, nogometaši Perua nastavili su svoje pripreme za nadolazeće Svjetsko prvenstvo u Rusiji utakmicom protiv Islanda na Red Bull Areni u američkom Harrisonu. Da podsjetimo, Skandinavci će biti protivnici Vatrenih na Mundijalu, a večeras su doživjeli još jedan poraz, završilo je 3:1.

Peru je poveo već u trećoj minuti. Tapia je iskoristio nabacivanje Trauca iz slobodnog udarca te glavom zabio za prednost Perua, koji će, podsjetimo, u Rusiji igrati protiv Francuske, Australije i Danske.

Međutim, na odmor se odlazi s neodlučenih 1:1. Naime, igrala se 22. minuta kada je Bjarnason izveo korner, a Fjoluson glavom zabio za 1:1.

Ipak, u nastavku nominalno domaća momčad dolazi do pobjede. Prvo je Jefferson Farfan u 58. minuti glavom spustio loptu za Raula Ruidiaza, koji vraća prednost južnoameričkoj momčadi, da bi i sam Farfan u 75. minuti nakon dvostrukog proigravanja s Traucom postavio konačnih 3:1.