[VIDEO] Pogledajte Costinu reakciju nakon Chelseajevog gola za pobjedu

Novi/stari klub Diega Coste izgubio je od Chelseaja s kojim se naturalizirani Španjolac nije rastao u najboljim odnosima.

Diego Costa/Getty Images

Atletico Madrid šokantno je poražen na domaćem terenu u drugom kolu Lige prvaka od londonskog Chelseaja. Momčad Antonia Contea slavila je rezultatom 1:2 nakon pogotka Belgijca Batshuayia u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Atletico je na novom Wanda Metropolitano stadionu poveo pogotkom Griezmanna iz kaznenog udarca u 40. minuti, a stvari je na početak vratio Alvaro Morata pogotkom u 60. minuti.

Upravo je umjesto španjolskog nogometaša deset minuta prije kraja susreta ušao Batshuayi koji je u trećoj minuti sudačke nadoknade šokirao navijače Atletica.

Sve je iz lože gledao novi napadač Atletica Diego Costa koji je u Madrid stigao upravo iz Chelseaja, a s londonskim klubom, te pogotovo trenerom Antoniom Conteom, nije se rastao u najboljim odnosima.

Nakon pobjedonosnog pogotka, sudac Cakir je ubrzo odsvirao kraj, a Costa je nekoliko trenutaka nakon što su svi pohrlili prema izlazima ostao sjediti u nevjerici.