Neymar je pokazao što zna protiv Villarreala...

Neymar i Suarez/Foto: facebook.com/fcbarcelona

Nogometaši Barcelone nisu imali većih problema u susretu 11. kola Primere protiv Villarreala. Bez Lionela Messija i Ivana Rakitića Katalonci su slavili s 3:0, a još će se dugo pričati o fantastičnom trećem pogotku Neymara.

Brazilski napadač dva se puta upisao u strijelce, a konačan rezultat postavio je sjajno primivši ubacivanje Suareza, prebacivši svog čuvara i smireno pogodivši poslije okreta. Prvi zgoditak postigao je u 60. minuti, a zabio je još i Luis Suarez u 70. minuti.

Katalonci su ovom pobjedom, i porazom madridskog Reala od Seville, preuzeli vrh tablice španjolskog prvenstva, trenutačno na kontu imaju tri boda više i u takvoj će konstelaciji snaga vjerojatno i dočekati veliki El Clasico 21. studenoga.