[Video] Pogledajte potencijalni gol godine od kojeg je Mourinho zanijemio!

Young je pogodio u 25. minuti, a pogodak je toliko zaprepastio trenera 'Crvenih vragova' Josea Mourinha da je Portugalac zanijemio.

U utorak je Manchester United upisao gostujuću pobjedu kod Watforda (4:2) u sklopu 14. kola Premiershipa, a utakmicu je obilježio fantastičan pogodak Ashleyja Younga iz slobodnog udarca.

Young je pogodio u 25. minuti, a pogodak je toliko zaprepastio trenera ‘Crvenih vragova’ Josea Mourinha da je Portugalac zanijemio. Šest minuta ranije isti igrač je doveo svoju momčad u vodstvo.

Jedan od navijača uspio je taj pogodak snimiti s tribine te je snimku objavio na Twitteru.

Ovdje možete vidjeti Mourinhovu urnebesnu reakciju.