[Video] Pogledajte šamaranje i isključenje Rominog kapetana!

Jedan od najiskusnijih igrača u Serie A u svom je kaznenom prostoru najprije vukao Lapadulu pa ga je potom ošamario.

Roma je gostovala kod Genoe u sklopu 14. kola talijanske Serie A i upisala remi (1:1), ali utakmicu je obilježilo neprofesionalno i divljačko ponašanje Rominog kapetana Danielea De Rossija.

Roma je povela u 59. minuti golom Stephana El Shaarawyja, a izjednačio je Gianluca Lapadula iz kaznenog udarca u 70. minuti.

Krivac za jedanaesterac je De Rossi koji je pritom zaradio crveni karton. Bio je to jedan od najbizarnijih poteza u povijesti nogometa.

Jedan od najiskusnijih igrača u Serie A u svom je kaznenom prostoru najprije vukao Lapadulu pa ga je potom ošamario.