[Video] Premier Liga: Kombinacija Pivarić-Vida osigurala bod Dynamu

Nakon akcije hrvatskih nogometnih reprezentativaca Josipa Pivarića i Domagoja Vide gosti iz Kijeva su bili došli do vodstva.

Domagoj Vida, jedan od stupova obrane Vatrenih, u nedjelju je postigao pogodak za Dynamo na asistenciju Josipa Pivarića.

Kijevski Dynamo gostovao je u sklopu 14. kola ukrajinskog prvenstva u Lvivu kod Karpatyja te nakon neriješenih 1:1 osvojio bod s kojim ima sedam bodova manje od vodećeg Šahtara, uz utakmicu manje.

U 12. minuti utakmice Kijevljani su svoj jedini pogodak postigli nakon akcije hrvatskih nogometnih reprezentativaca Josipa Pivarića i Domagoja Vide. Pivarić je ubacio u kazneni prostor, a Vida glavom zatresao mrežu.

Poravnanje je za Karpaty osigurao Sergiy Myakushko u 55. minuti, a Pivarić i Vida igrali su od početka do kraja utakmice.

Video pogotka Vide počinje od 1:49.