[VIDEO] Premiership: Tottenham srušio Fulham, Bournemouth nakon preokreta pobijedio West Ham

Popodnevne utakmice su iza nas.

Odigrano je prvih pet utakmica drugog kola engleskog Premiershipa, a već smo vidjeli pokoje iznenađenje.

Everton je na svom Goodison Parku s minimalnih 2:1 pobijedio Southampton. Povele su Karamele nakon slobodnog udarca Schneiderlina te gola Walcotta, da bi Theo asistirao za drugi gol Richarlisonu, koji glavom povisuje na 2:0. Za goste je Danny Ings samo uspio smanjiti nakon kornera Lemine.

Leicester je s 2:0 svladao Wolverhampton, a Lisice su povele autogolom Dohertyja. Konačnih 2:0 postavio je Maddison nakon preciznog udarca s preko 18 metara u posljednjim trenutcima prvog dijela.

Tottenham se uspio spasiti i s 3:1 pobijediti Fulham. Nakon što su Spursi poveli sjajnim pogotkom Lucasa iz 43. minute, Aleksandar Mitrović je iskoristio centaršut Sessegnona i izjednačio. Ipak, Trippier je u 74. minuti uspio vratiti prednost Pijetlovima odlično izvedenim slobodnim udarcem, a Harry Kane četiri minute kasnije postavio je konačnih 3:1.

Bournemouth se sa gostovanja kod West Hama vraća sa sva tri boda, nakon što je preokrenuo Čekićare i pobijedio 2:1. Poveli su domaćini golom Arnautovića iz kaznenog udarca, no Wilson i Cook su u svega šest minuta zabili dva gola i preokrenuli rezultat.