[VIDEO] Premiership: Bilićev West Ham upisao i četvrti prvenstveni poraz

U prvoj utakmici šestog kola engleskog Premiershipa Bilićev West Ham ugostio je Tottenham i upisao četvrti ovosezonski poraz, završilo je 3:2.

Prvu priliku imali su Čekićari, no pokušaj Chicharita otišao je zamalo preko gola. To je ujedno bio i jedini udarac domaće momčadi u prvom dijelu. Spursi su tada preuzeli terensku inicijativu i u 34. minuti nakon brze kontre Alli je centrirao, a Harry Kane glavom zabio za 1:0. Samo četiri minute kasnije Kane je pokupio jednu odbijenu loptu i povisio na 2:0.

U nastavku gosti su povećali prednost. U 60. minuti lopta je došla do Christiana Eriksena, koji s 15 metara plasiranim udarcem povisuje na 3:0. Pet minuta kasnije tračak nade West Hamu dao je Chicharito, koji je iskoristio Fonteovu loptu nakon kornera i smanjio na 3:1. Meksikanac je u 69. minuti mogao zabiti još jedan gol, no Lloris je obranio njegov pokušaj glavom.

20 minuta prije kraja drugi žuti karton dobio je Serge Aurier, što je momčad Slavena Bilića iskoristila tri minute prije kraja. Nakon dugačke kombinacije lopta je došla do Masuakua, koji je centrirao, a Kouyate glavom smanjio na 3:2. Ipak, unatoč čak sedam minuta sudačke nadoknade, do izjednačenja nije došlo pa su Čekićari upisali novi poraz.