[VIDEO] Premiership: Brighton i Stoke City podijelili bodove

Malu golijadu gledali smo u posljednjem susretu 12. kola.

Posljednji susret 12. kola engleskog Premiershipa na Amex Stadium odigrali su Brighton i Stoke City, a unatoč činjenici da su gosti dva puta vodili, domaćin je uspio doći do boda, završilo je 2:2.

U 12. minuti vidjeli smo prvi priliku na utakmici, no Shawcorssov pokušaj glavom nakon kornera Shaqirija obranio je Ryan. Ipak, 16 minuta kasnije Švicarac je odličnom dubinskom loptom pronašao Choupo-Motinga, koji je izbjegao zaleđe i zabio za 1:0. Činilo se da će se na odmor otići s neodlučenim rezultatom nakon što je Gross u 44. minuti iskoristio prizemni centaršut Proppera i izjednačio, no u sudačkoj nadoknadi nakon kornera Zouma se najbolje snašao i zabio za novu prednost gostiju.

U 60. minuti Izquierdo je nakon dva pokušaja uspio svladati Granta i izjednačiti na 2:2, a unatoč prilikama Shaqirija i Croucha, rezultat se više nije mijenjao.