[VIDEO] Premiership: Chelsea i City do novih pobjeda, Kovačiću velika minutaža

Odigrane su preostale današnje utakmice.

Odigrane su i preostale utakmice četvrtog kola engleskog Premiershipa u kojima smo vidjeli zanimljive rezultate.

Mateo Kovačić odigrao je do 79. minute u pobjedi Chelseaja nad Bournemouthom 2:0. Plavci su do pobjede došli golovima Pedra i Hazarda, a Loftus-Cheek zamijenio je našeg reprezentativca.

Manchester City na Etihadu je ugostio Newcastle i pobijedio 2:1. Već u osmoj minuti Mendy je proigrao Raheem Sterlinga, koji je zabio za 1:0, no u 30. minuti Rondon je nakon brze polukontre prizemno centrirao, a Yedlin izjednačio. Ipak, Sergio Aguero u 52. minuti je dodao za Kyle Walkera, koji odličnim udarcem donosi pobjedu braniteljima naslova.

Od ostalih susreta vrijedi izdvojiti pobjede Southamptona i Wolverhamptona u posljednjim minutama i povratak Brightona, koji je gubio 2:0 na domaćem terenu od Fulhama, no uspio remizirati 2:2.