[VIDEO] Premiership: Debi Kepe u pobjedi Chelseaja, Pereyra zasjeo na vrh ljestvice strijelaca

Odigrane su popodnevne utakmice.

Nove četiri utakmice prvog kola engleskog Premiershipa su iza nas, a većih iznenađenja nije bilo.

Bournemouth je s 2:0 pobijedio Cardiff, a gol vrijedan tri boda donio je Fraser u 24. minuti. Deset minuta kasnije pobjedu je mogao potvrditi Wilson, no nije realizirao najstrožu kaznu, da bi ipak isti igrač u sudačkoj nadoknadi postavio konačnih 2:0. Unatoč brojnim pojačanjima, novi prvoligaš Fulham nije uspio pobjednički započeti novu sezonu. Na domaćem Craven Cottage pogotcima Schluppa Zahe Crystal Palace upisao pobjedu od 2:0.

Svi su s nestrpljenjem očekivali debi Arrizabalage na golu Chelseaja, koji je gostovao kod Huddersfielda. Plavci su pobijedili 3:0 golovima Pedra, Kantea i Jorginha iz kaznenog udarca i na najbolji mogući način ušli u novu sezonu.

Za kraj poslijepodnevnog dijela prvog kola Watford je s 2:0 pobijedio Brighton. Junak utakmice bio je ujedno i zasada najbolji strijelac lige, Roberto Pereyra, Argentinac je bio strijelac oba gola.