[VIDEO] Premiership: Hat-trick Aguera u deklasiranju Huddersfielda, Brighton šokirao United!

Oprečna situacija dva kluba iz Manchestera.

Odigrane su današnje tri utakmice engleskog Premiershipa, a vidjeli smo veliku senzaciju.

Naime, Manchester United šokantno je poražen od Brightona rezultatom 3:2. U 25. minuti March je prizemno centrirao, a Murray petom zabio za 1:0, da bi samo dvije minute kasnije Knockaert nakon kombinacije iz kornera pronašao Duffyja, koji povisuje na 2:0. Romelu Lukaku uspio je glavom smanjiti u 34. minuti, no Gross je iz kaznenog udarca vratio prednost domaćina na dva gola. Konačnih 3:2 postavio je Paul Pogba iz kaznenog udarca u petoj minuti sudačke nadoknade drugog dijela.

U ranije odigranim utakmicama nije bilo iznenađenja. Watford je u gostima s 3:1 pobijedio Burnley, a poveo je već u trećoj minuti kada je Gray zabio gol poluvolejom nakon Deeneyjevog centaršuta. Samo tri minute kasnije Gudmundsson je izveo korner, a Tarkowski izjednačio, no u nastavku Watford dolazi do pobjede. Prvo je u 48. minuti Doucoure uposlio Deeneyja, koji vraća prednost gostima, da bi samo tri minute kasnije Hughes odličnim udarcem s preko 20 metara postavio konačnih 3:1.

Manchester City razbio je Huddersfield Town sa čak 6:1. Na Etihadu je golijadu odličnim lobom otvorio Sergio Aguero u 25. minuti, a samo šest minuta kasnije Gabriel Jesus je povisio na 2:0. Aguero je do drugog gola došao u 35. minuti, prije nego je Stanković nakon kornera Mounieja uspio smanjiti na 3:1. Prekrasnim golom iz slobodnog udarca u 48. minuti David Silva povisio je na 4:1, 15 minuta prije kraja Mendy je centrirao, a Aguero petom došao do svog hat-tricka, a autogolom Kongola došli smo do konačnih 6:1.

Premiership, drugo kolo:

Burnley City 1:3 Watford (Tarkowski 6. / 3. Gray, 48. Deeney, 51. Hughes)

Manchester City 6:1 Huddersfield Town (Aguero 25., 35., 75., Jesus 31., Silva 48., Kongolo 84. – ag / 43. Stanković)

Brighton 3:2 Manchester United (Murray 25., Duffy 27., Gross 44. – 11m / 34. Lukaku, 90+5. – 11m Pogba)