[VIDEO] Premiership: Kovačić asistent za remi s Liverpoolom, Arsenal, City i Tottenham uvjerljivi

Bez iznenađenja u Engleskoj.

Nakon iznenađujućeg, 3:1 poraza Manchester Uniteda od West Hama, odigrano je još sedam utakmica sedmog kola engleskog Premiershipa, u kojima većih iznenađenja nije bilo.

Chelsea i Liverpool odigrali su derbi kola pred 40 625 gledatelja, a završilo je 1:1. U 25. minuti Eden Hazard je iskoristio odlično upošljavanje Matea Kovačića i zabio za prednost, no Daniel Sturridge je minutu prije kraja donio bod Redsima, koji su ovim bodom pali na drugo mjesto. Mateo Kovačić je igrao do 81. minute.

Manchester City je na krilima Raheem Sterlinga i Sergija Aguera s 2:0 pobijedio Brighton, dok je identičnim rezultatom Arsenal autogolom Catcarta i pogotkom Ozila srušio Watford.

S 2:0 pobjede su upisali i Tottenham i Leicester City na gostovanjima kod Huddersfielda i Newcastle Uniteda, a Everton je s dva gola Sigurdssona i jednim Tosuna srušio Fulham 3:0.