[VIDEO] Premiership: Kovačić igrao u pobjedi Chelseaja, Plavci i dalje stopostotni

Odigrane su današnje utakmice.

Današnje utakmice trećeg kola engleskog Premiershipa su iza nas, a jedan hrvatski reprezentativac dobio je priliku nastupiti od prve minute.

Riječ je o Mateu Kovačiću, koji je sa svojim Chelseajem gostovao kod Newcastle Uniteda i upisao pobjedu od 2:1. Mateo je igrao do 79. minute kada ga je zamijenio Ross Barkley, a igrač utakmice bio je Eden Hazard, Belgijac koji je iskoristio najstrožu kaznu u 76. minuti susreta. Sedam minuta prije kraja Yedlin je centrirao, a Joselu glavom izjednačio, no Yedlin je u 87. minuti postigao autogol, kojim je Chelsea došao do pobjede.

U ranije odigranim utakmicama Watford je s minimalnih 2:1 pobijedio Crystal Palace, dok je Fulham sa 4:2 svladao Burnley.

Premiership, treće kolo:

Watford 2:1 Crystal Palace (Pereyra 53., Holebas 71. / 78. Zaha)

Fulham 4:2 Burnley City (Seri 4., Mitrović 36., 38., Schurrle 83. / 10. Hendrick, 41. Tarkowski)

Newcastle United 1:2 Chelsea (Joselu 83. / 76. – 11m Hazard, 87. – a/g Yedlin)