[VIDEO] Premiership: Kovačićev Chelsea u 96. minuti spasio bod protiv Manchester Uniteda!

Bez pobjednika u velikom derbiju.

U devetom kolu engleskog Premiershipa Manchester United gostovao je na Stamford Bridgeu i remizirao 2:2.

Poveli su Plavci u 21. minuti. Korner je izveo Willian, a Antonio Rudiger glavom zabio za prednost Chelseaja, s kojom se otišlo na odmor.

No, u nastavku je uslijedio preokret kojega je napravio jedan nogometaš – Anthony Martial. Prvo je u 55. minuti nakon nespretnog izbijanja domaće obrane pokupio jednu loptu na petercu i izjednačio, da bi u 73. minuti iskoristio Rashfordovu asistenciju i uz pomoć stative zabio za preokret.

Mateo Kovačić igrao je do 69. minute kada ga je zamijenio Ross Barkley, a Chelsea je u dramatičnoj završnici stigao do boda u 96. minuti.

De Gea je prvo odlično obranio Rudigerov udarac, no na obijenoj lopti našao se Barkley i zabio za bod.