[VIDEO] Premiership: Liverpool srušio Leicester

U posljednjoj današnjoj utakmici šestog kola engleskog Premiershipa Leicester je na King Power Stadium ugostio Liverpool i izgubio 3:2. Obje momčadi imaju problema s ozljedama i suspenzijama, tako za Lisice nisu igrali Huth, James i Silva, dok su za Redse susret propustili Bogdan, Clyne, Lallana i Mane.

Prvu priliku na susretu propustio je Vardy, koji je u šestoj minuti pucao ravno u Mignoleta. Na drugoj strani Emre Can u 13. minuti pogodio je stativu, a samo tri minute kasnije Mohamed Salah je nakon centaršuta Coutinha zabio za prednost Liverpoola. U 23. minuti već je 2:0. Fantastičan udarac postigao je Philippe Coutinho i to iz slobodnog udarca s 20-ak metara. Shinji Okazaki u 40. minuti je zabio gol, koji je opravdano zbog zaleđa poništen, no pet minuta kasnije nakon kornera Japanac je uspio smanjiti na 2:1.

U drugom dijelu Sturridge je nakon polukontre pronašao Hendersona, koji je povisio na 3:1. Međutim, samo minutu kasnije nakon centaršuta Vardy je smanjio na 3:2. Do kraja susreta mogle su Lisice izjednačiti, no Vardyjev kazneni udarac obranio je Mignolet i završilo je 3:2. Dejan Lovren odigrao je cijeli susret.