[VIDEO] Premiership: Liverpool srušio i Tottenham, nakon pet kola ima 15 bodova!

Odličan početak sezone za Redse.

Liverpool je na Wembleyju pred 80 188 gledatelja gostovao kod Tottenhama i u derbiju petog kola engleskog Premiershipa upisao minimalnu, 2:1 pobjedu.

Poveli su Redsi u 39. minuti kada je Wijnaldum glavom nakon kornera zabio svoj prvi gostujući gol u engleskoj ligi u karijeri, da bi Brazilac Roberto Firmino u 54. minuti donio pobjedu Kloppovoj momčadi nakon Maneovog prizemnog centaršuta. Počasni gol za domaćina je postigao Erik Lamela u posljednjoj sekundi utakmice odličnim volejom.

Dejan Lovren zbog ozljede i dalje nije u sastavu, niti na klupi, a ovom pobjedom Liverpool je zadržao stopostotan učinak, dok je Tottenham pao na peto mjesto svojim drugim ovosezonskim porazom.