[VIDEO] Premiership: Lovren odigrao cijeli susret u remiju Liverpoola protiv Newcastlea

Na St. James Parku Newcastle je ugostio Liverpool u sklopu posljednje utakmice sedmog kola Premiershipa i remizirao 1:1, čime je momčad s Anfielda došla na diobu šestog mjesta zajedno s Burnleyjem i Watfordom.

Već u petoj minuti domaćin je došao do prilike, no Shelveyjev udarac obranio je Mignolet. Novu obranu upisao je u 13. minuti nakon pokušaja Ritchieja, a prvu priliku za Redse imao je Sadio Mane, koji je u 18. minuti pucao pored gola.

Gosti su tada preuzeli terensku inicijativu i nanizali odlične prilike. Prvo je u 25. minuti Wijnaldum pogodio stativu, zatim je Mane s par metara pucao pored gola, no konačno, u 29. minuti, Liverpool je poveo. Coutinho je nakon soloprodora s 20 metara neobranjivo pogodio u same rašlje.

No, slavlje Kloppove momčadi nije dugo trajalo. U 36. minuti Joselu je nakon centaršuta Shelveyja u sami donji kut izjednačio i donio bod domaćinu. Najbolju priliku u nastavku imao je Sturridge, no u 50. minuti njegov udarac obranio je Rob Elliot i susret je završio podjelom bodova. Dejan Lovren odigrao je cijeli susret.