[VIDEO] Premiership: Ni gol petom Rashforda nije pomogao, West Ham razbio Crvene vragove!

Kriza Mourinhove momčadi je sve veća.

Manchester United u sve je većoj krizi. Crveni vragovi gostovali su na Olympic Stadium u Londonu i izgubili od West Ham Uniteda 3:1.

Već u petoj minuti Zabaleta je prizemnim centaršutem pronašao Felipe Andersona, koji je doveo Čekićare u prednost, da bi dvije minute prije odmora Diop nakon kornera dodao do Andriy Yarmolenka, koji odličnim golom povisuje na 2:0.

Mourinhova momčad u nastavku se budi pa nakon kornera Shawa Marcus Rashford petom smanjuje na 2:1, no samo dvije minute kasnije Noble je dodao do Arnautovića, koji postavlja konačnih 3:1. Ovim porazom Crveni vragovi pali su na osmu poziciju, a do kraja kola mogli bi biti i 11.