[VIDEO] Premiership: Tottenham deklasirao Huddersfield

Sedmo kolo engleskog Premiershipa otvorio je susret između Huddersfielda i Tottenhama, a gosti su upisali uvjerljivu 4:0 pobjedu.

No, već u petoj minuti domaćini su mogli šokirati Pijetlove, ali Tom Smith s lijeve strane pucao je ravno u Llorisa. Kazna je stigla samo četiri minute kasnije. Nakon sjajnog soloprodora Harry Kane s 15-ak metara zabio je za 1:0. U 16. minuti već je 2:0. Ben Davies pokupio je odbijenu loptu i povisio rezultat. Mogao je Kane pet minuta kasnije ponovno zabiti, no pucao je ravno u Lossla.

Ipak, samo dvije minute kasnije s ruba kaznenog prostora uz pomoć stative Kane je povisio na 3:0. Dele Alli je u 31. minuti pogodio stativu, a treći gol Kanea pet minuta kasnije poništen je zbog zaleđa te se na odmor otišlo s uvjerljivih 3:0.

U nastavku najbolju priliku imao je domaćin, kad je Depoitre pogodio gredu, no Spursi nisu dozvolili iznenađenje. Do kraja utakmice primirili su igru, a uspjeli su postići i novi pogodak. U prvoj minuti sudačke nadoknade Davies je centrirao, a Sissoko postavio konačnih 4:0, čime je Tottenham skočio na treće mjesto prvoligaške ljestvice.