[VIDEO] Premiership: Tottenham i Everton sigurni, Bournemouth skočio na peto mjesto

Prve utakmice osmog kola su iza nas.

Odigrano je pet današnjih utakmica osmog kola engleskog Premiershipa, a favoriti nisu imali većih problema.

Tottenham je s minimalnih 1:0 pobijedio Cardiff, a strijelac jedinog gola bio je Eric Dier već u osmoj minuti.

S identičnih 1:0 pobjedu je upisao i Wolverhampton i to na gostovanju kod Crystal Palacea, a pogodak vrijedan pobjede zabio je Doherty u 56. minuti.

Everton je s 2:1 pobijedio Leicester na gostovanju te skočio na deseto mjesto, dok je Bournemouth sa 4:0 deklasirao Watford i došao na peto mjesto.

Jedini remi vidjeli smo u utakmici između Burnley Cityja i Huddersfielda, završilo je 1:1.