[VIDEO] Premiership: Tottenham pobijedio Newcastle, tri gola u deset minuta!

Prva pobjeda Pijetlova.

U drugoj utakmici prvog kola engleskog Premiershipa Tottenham je gostovao kod Newcastlea i upisao minimalnu, 2:1 pobjedu.

Već u osmoj minuti Sanchez je nakon kornera Eriksena spustio loptu do Vertonghena, koji glavom dovodi Pijetlove u vodstvo.

Međutim, samo tri minute kasnije Ritchie je centrirao, a Joselu glavom izjednačio.

No, ni izjednačen rezultat na semaforu nije stajao dugo. U 18. minuti Aurier je probio desnu stranu i centrirao, a Dele Alli glavom vratio prednost Tottenhamu. Do odmora je Sanchez mogao povisiti rezultat, no glavom je pucao zamalo pored gola.

Najbolju priliku za izjednačenje Svrake su propustile u 47. minuti. Diame je pogodio stativu i ostalo je 2:1. Do kraja utakmice Davies je mogao potvrditi pobjedu Spursa, no Dubravka je upisao lijepu obranu.