[VIDEO] Premiership: Tottenham razbio United i produžio Mourinhovu krizu!

Mourinho nema razloga za slavlje.

Treće kolo engleskog Premiershipa zaključeno je derbi utakmicom između Manchester Uniteda i Tottenhama, a Spursi su na Old Traffordu upisali i treću pobjedu u sezoni. Završilo je 3:0 pa sada Mourinhova momčad nakon tri kola ima samo tri boda i nalazi se na 13. mjestu.

Crveni vragovi izgledali su dosta dobro, što statistika i pokazuje. Uputili su čak 20 udaraca, no svega tri išla su u okvir gola. Portugalac se odlučio ostaviti Alexisa na klupi, što se pokazalo kobnim.

U 50. minuti Kieran Trippier je centrirao, a Harry Kane doveo Pijetlove u vodstvo. Samo dvije minute kasnije Christian Eriksen pobjegao je u polukontru i povratnom loptom pronašao Lucasa Mouru, koji povisuje a 2:0.

Tada je Mourinho odlučio uvesti Lindelofa, Fellainija i Alexisa, ali bilo je kasno. Šest minuta prije kraja gosti su iskoristili još jednu polukontru, Kane je proigrao Mouru, a on pretrčao 30-ak metara i ponovno svladao De Geu postavivši konačnih 3:0.