[VIDEO] Premiership: United deklasirao Crystal Palace, Bilićev West Ham do pobjede u posljednjim trenucima

Još pet utakmica sedmog kola engleskog Premiershipa je iza nas, a vidjeli smo zaista uzbudljive susrete.

Manchester United nastavio je harati ligom i s 3:0 pobijedio je posljednjeplasirani Crystal Palace. Na Old Traffordu već u trećoj minuti Marcus Rashford je probio lijevu stranu i prizemno centrirao, a Juan Mata zabio za 1:0. U 35. minuti Ashley Young je s lijeve strane centrirao, a Marouane Fellaini povisio na 2:0. Belgijac je i potvrdio pobjedu Crvenih vragova u 49. minuti glavom nakon slobodnog udarca Rashforda. Drugi Belgijac, Romelu Lukaku, postavio je konačnih 4:0 nakon asistencije Martiala pet minuta prije kraja.

Stoke City s minimalnih 2:1 pobijedio je Southampton. U 40. minuti Shaqiri je izveo korner, a Diouf glavom zabio za prednost domaćina. Mogao je Berahino povisiti rezultat, ali u 43. minuti nije iskoristio priliku iz kaznenog udarca. To je Stoke City skupo koštalo, jer je u 76. minuti Yoshida nakon kornera izjednačio. Ipak, Peter Crouch pet minuta prije kraja najbolje se snašao u kaznenom prostoru i donio pobjedu Stokeu.

West Bromwich Albion remizirao je 2:2 s Watfordom. U 18. minuti nakon fenomenalne lopte Krychowiaka Rondon se našao sam pred golmanom i zabio za vodstvo WBA. Samo tri minute kasnije nakon kornera se najbolje snašao Evans i povisio na 2:0. U 37. minuti Richarlison je uposlio Doucourea, koji je smanjio na 2:1, da bi sam Richarlison u šestoj minuti sudačke nadoknade šokirao The Hawthorns i donio bod gostima.

Bournemouth i Leicester remizirali su bez pogodaka, a Bilićev West Ham u posljednjim trenutcima pobijedio je Swansea. Diafra Sakho u 90. minuti je nakon prizemnog centaršuta zabio za pobjedu i odveo Čekićare na 15. mjesto.

Premiership, sedmo kolo:

Manchester United 4:0 Crystal Palace (Mata 3., Fellaini 35., 49., Lukaku 85.)

Stoke City 2:1 Southampton (Diouf 40., Crouch 85. / 76. Yoshida)

West Bromwich Albion 2:2 Watford (Rondon 18., Evans 21. / 37. Doucoure, 90+6. Richarlison)

Bournemouth 0:0 Leicester City

West Ham United 1:0 Swansea (Sakho 90.)