[VIDEO] Premiership: United gubio 2:0 nakon deset minuta pa preokretom došao do pobjede

Ogromna pobjeda Crvenih vragova.

U posljednjoj današnjoj utakmici osmog kola engleskog Premiershipa Manchester United na Old Traffordu je ugostio Newcastle i pobijedio ga nakon velikog preokreta 3:2.

Poveli su gosti već u sedmoj minuti. Perez je pronašao Kenedyja, koji je zabio za prednost, da bi samo tri minute kasnije Shelvey dodao do Muta, koji se okrenuo u kaznenom prostoru i povisio na 2:0.

Međutim, iskusni Jose Mourinho tada je u igru odlučio uvesti Juana Matu i Alexisa Sancheza, što se pokazalo punim pogotkom. Naime, prvo je Mata u 70. minuti odličnim slobodnim udarcem smanjio na 2:1, da bi šest minuta kasnije Paul Pogba proigrao Anthony Martiala, koji je udarcem u bliži kut izjednačio. Veliki preokret i skok na osmo mjesto Crvenim vragovima donio je Alexis Sanchez glavom nakon Youngovog centaršuta u 90. minuti susreta.