[VIDEO] Premiership: United okrenuo i pobijedio Chelsea, Tottenham do pobjede u nadoknadi

Odigrane su dvije današnje utakmice.

Veliki susret 28. kola engleskog Premiershipa na Old Traffordu su odigrali Manchester United i Chelsea, a Crveni Vragovi su nakon preokreta upisali pobjedu 2:1.

Već u četvrtoj minuti Alvaro Morata pogodio je gredu, a u 28. minuti Alexis se našao sam pred Courtoisom, no Belgijac je obranio njegov udarac. Samo četiri minute kasnije Willian je pokrenuo kontru Plavaca i uposlio Hazarda, koji je navukao na sebe trojicu igrača i fenomenalnom loptom pronašao Williana, koji neobranjivo zabija za 1:0.

Međutim, u 39. minuti nakon odlične akcije nekoliko Unitedovih igrača unutar Chelseajevog kaznenog prostora, Romelu Lukaku izjednačio je i na odmor se otišlo s neodlučenih 1:1.

U nastavku Crveni Vragovi su u potpunosti dominirali susretom, a najveću priliku imao je Lukaku, čiji udarac škaricama Courtois vršcima prstiju izbija u korner. Konačno, 15 minuta prije kraja, Lukaku je probio desnu stranu i centrirao, a Jesse Lingard, koji je ušao svega 11 minuta ranije, glavom donosi pobjedu Mourinhovoj momčadi.

U drugom, ranije odigranom susretu, Tottenham je u gostima slavio protiv Crystal Palacea s minimalnih 1:0, a jedini gol pao je dvije minute prije kraja kada je Eriksen izveo korner, a Harry Kane glavom zabio za pobjedu.