[VIDEO] Premiership: West Ham poražen i nakon Bilićeve smjene

Čekićari su izgubili od Watforda.

Ne ide West Hamu ni nakon otkaza Slavena Bilića. Naime, Čekićari su pod trenerskom palicom Davida Moyesa gostovali kod Watforda i izgubili 2:0 te ostali na nezahvalnom 18. mjestu.

Već iz prve prilike domaćin je poveo. Igrala se 11. minuta kad je Hughes primio jednu loptu nakon nespretnog pokušaja udarca Graya i zabio za 1:0. Mogao je Carroll samo dvije minute kasnije izjednačiti, no njegov pokušaj glavom u korner je izbio Gomes. U 33. minuti Richarlison je pucao iz daljine, Hart nakratko obranio njegov udarac, a Kiko natrčao na povratnu loptu i pogodio vanjski dio mreže te se na predah otišlo s minimalnim vodstvom Watforda.

Najbolju gostujuću priliku u 52. minuti propustio je Marko Arnautović, koji je zamalo pucao preko gola, a svega tri minute kasnije ni Hughes na drugoj strani nije bio precizan. Ipak, do rješenja pitanja pobjednika dolazi u 64. minuti. Hughes je odličnom loptom pronašao Richarlisona, koji se sjurio u kazneni prostor i postavio konačnih 2:0.