[VIDEO] Premiership: Wolverhampton šokirao Građane!

Prvi remi branitelja naslova.

Manchester City u trećem kolu engleskog Premiershipa upisao je i prvi remi. Momčad Josepa Guardiole remizirala je s Wolverhamptonom 1:1.

Građani su dominirali prvim poluvremenom, no Patricio je branio udarce Sterlinga, Gundogana i Bernarda Silve, dok je Aguerov udarac završio na stativi. Najbolju priliku domaćina imao je Jimenez, kojemu je pogodak iz 20. minute poništen zbog zaleđa. U nastavku su Sterling i Walker bili neprecizni, da bi u 57. minuti Boly iskoristio Moutinhov centaršut i glavom doveo domaćina u vodstvo.

No, nije prednost dugo trajala. U 69. minuti Ilkay Gundogan je izveo slobodni udarac, a Laporte glavom izjednačio. Jesus je u 77. minuti mogao preokrenuti, no Patricio je upisao novu, veliku obranu i sačuvao bod svojoj momčadi.