[VIDEO] Premiership: Yarmolenko srušio Everton, Wolverhampton svladao Burnley

Čekićari su priredili veliko iznenađenje.

Odigrane su i obje današnje utakmice petog kola engleskog Premiershipa.

U ranije odigranom susretu Wolverhampton je s minimalnih 1:0 pobijedio Burnley i skočio na deveto mjesto. Strijelac jedinog pogotka bio je Jimenez nakon povratnog prizemnog centaršuta Dohertyja.

U drugoj utakmici dana West Ham gostovao je na Goodison Parku u Liverpoolu i pobijedio Everton 3:1. U 11. minuti Arnautović je nakon brze polukontre napravio dvostruko proigravanje i uposlio nečuvanog Yarmolenka, koji dovodi Čekićare u vodstvo. Ukrajinac je u 31. minuti iskoristio proigravanje Noblea i povisio na 2:0, da bi Islanđanin Sigurdsson nakon Kennyjevog centaršuta glavom smanjio na 2:1. Pobjedu gostiju potvrdio je Arnautović u 61. minuti.

Premiership, peto kolo:

Wolverhampton 1:0 Burnley City (Jimenez 61.)

Everton 1:3 West Ham United (Sigurdsson 45+2. / 11., 31. Yarmolenko, 61. Arnautović)