[VIDEO] Primera: I Alaves srušio Real! Modrić i Kraljevi bez postignutog gola već četvrtu utakmicu!

Kriza Kraljeva se nastavlja.

Madridski Real gostovao je kod Alavesa u sklopu osmog kola španjolske Primere i izgubio s minimalnih, 1:0.

Već u četvrtoj minuti Karim Benzema mogao je dovesti Kraljeve u vodstvo, no Pacheco je obranio njegov udarac. Bale je u 16. minuti glavom pucao preko gola, a nakon što se na odmor otišlo bez pogodaka Julen Lopetegui odlučio je izvaditi Benzemu i Casemira te umjesto njih uvesti Diaza i Asensija.

Međutim, domaćini su krenuli bolje u nastavku utakmice te imali priliku preko Duartea, no Courtois je upisao prvu večerašnju obranu. Još jedan Baleov pokušaj iz 64. minute otišao je pored gola, da bi 13 minuta prije kraja Jony zamalo pucao pored gola.

Konačno, u petoj minuti sudačke nadoknade, nakon gužve iz kornera i pogreške Courtoisa, do lopte je došao Manu Garcia i glavom donio sva tri boda domaćinu.

Deportivo Alaves (4-3-3)

Pacheco – Navarro, Laguardia, Maripan (Aguirregabiria 88′), Duarte – Brašanac, Pina, Wakaso (Garcia 74′, 90+5.) – Jony, Calleri, Ibai (Sobrino 67′)

Real Madrid (4-3-3)

Courtois – Odriozola, Ramos, Varane, Nacho – Casemiro (Asensio 62′), Modrić, Kroos – Ceballos, Benzema (Diaz 46′), Bale (Vinicius 80′)

Vrijedi spomenuti kako su u ranije odigranim susretima Eibar i Levante upisali minimalne pobjede na gostovanjima kod Girone i Getafea.

Primera, osmo kolo:

Girona 2:3 Eibar (Stuani 40., 42. / 12. – 11m Charles, 45+4. Arbilla, 72. Enrich)

Getafe 0:1 Levante (60. Bardhi)

Alaves 1:0 Real Madrid (Garcia 90+5.)