[VIDEO] Primera: Alaves u utakmici s dva isključenja pobijedio Levante

Domaćin je upisao minimalnu pobjedu.

U posljednjoj utakmici 26. kola španjolske Primere Alaves je s minimalnih 1:0 pobijedio Levante.

Chema je imao prvu priliku na utakmici u desetoj minuti, no Pacheco je obranio njegov pokušaj. Na drugoj strani Alfonso je šest minuta kasnije pucao preko gola, a David Fernandez Borlaban u 29. minuti pokazao je izravni crveni karton Chemi, no Manu Garcia pucao je pored gola iz kaznenog udarca.

U nastavku je u 77. minuti Munir El Haddadi zaradio drugi žuti karton, šest minuta prije kraja Ibai je pucao ravno u Oiera, no u 90. minuti Laguardia je glavom nakon slobodnog udarca Ibaija donio pobjedu domaćinu.