NAJNOVIJE VIJESTI

[VIDEO] Primera: Alen Halilović srušio Malagu!

Hrvatski reprezentativac srušio je posljednju momčad lige.

Las Palmas je minimalnom, 1:0 pobjedom, zaključio 22. kolo španjolske Primere. Posljednjeplasirana Malaga je doživjela novi poraz, za kojeg je zaslužan hrvatski reprezentativac Alen Halilović.

Koliko čvrstu utakmicu smo gledali na Kanarskim otocima potvrđuje i činjenica da smo prvi udarac vidjeli tek u 42. minuti. Michel je nakon odbijene lopte pucao u sami kut, no Jimenez je zaustavio njegov pokušaj. U posljednjim trenutcima Calleri je pucao zamalo preko gola i na odmor se otišlo bez pogodaka.

U 56. minuti Keko je za Malagu pucao ravno u Chichizolu, a do kraja utakmice nismo vidjeli previše prilika. Sve do 90. minute kada je Alen Halilović nakon odbijene lopte s desetak metara zabio gol i donio Kanarincima sva tri boda.

Las Palmas (4-3-3)

Chichizola – Michel (Castellano 86′), Galvez, Navarro, Aguirregaray – Etebo, Penalba, Viera – Toledo (Placeres 72′), Calleri, Gil de Pareja Vicent (Nacho 62′)