[VIDEO] Primera: Asistencija Vrsaljka za Atletico, Alaves do minimalne pobjede protiv Eibara

Favoriti nisu imali problema.

Odigrane su prve dvije današnje utakmice 32. kola španjolske Primere, u kojima su favoriti upisali očekivane pobjede.

Šime Vrsaljko odigrao je cijeli susret u pobjedi njegovog Atletico Madrida protiv Levantea od 3:0, čime su se Rojiblancosi vratili na devet bodova zaostatka iza vodeće Barcelone. U 23. minuti Vitolo je uposlio Correu, koji se othrvao naletu trojice i zabio za prednost domaćina. U trećoj minuti nastavka Vrsaljko je upisao asistenciju nakon centaršuta, a Antoine Griezmann poluvolejom povisio na 2:0. Konačnih 3:0 postavio je Fernando Torres nakon centaršuta Correje novim poluvolejom.

U drugom susretu Alaves je s minimalnih 1:0 bio bolji od Eibara te se polako, ali sigurno, odmiče od opasne zone. Gol vrijedan pobjede zabio je Šveđanin John Guidetti nakon Sobrinove povratne lopte u petoj minuti.