[VIDEO] Primera: Athletic Bilbao samo remizirao s Eibarom

Baski ni treću utakmicu zaredom ne znaju za pobjedu.

Prvu utakmicu 21. kola španjolske Primere na San Mamesu su odigrali Athletic Bilbao i Eibar, a završilo je podjelom bodova, 1:1.

Već u trećoj minuti Orellana je pucao visoko preko gola. Na drugoj strani Junca je u 18. minuti pucao daleko pored gola, da bi u 33. minuti Etxeita glavom pucao zamalo pored gola. Istu stvar napravio je i Aduriz minutu kasnije, a na drugoj strani u 36. minuti Kike je pucao glavom, ali ravno u Herrerina i na odmor se otišlo bez pogodaka.

U nastavku Aduriz iz prve prilike dovodi Baske u vodstvo. Igrala se 50. minuta kada je Inaki Williams centrirao, a Aduriz glavom zabio za 1:0. Mogao je Raul Garcia povisiti u 55. minuti, no pucao je pored gola.

Kazna je stigla u 73. minuti. Nakon dosta sreće Kike je uspio lobom prevariti Herrerina i donijeti bod gostima. Posljednju priliku za potpuni preokret imao je Arbilla, no u 90. minuti je pucao malo pored gola i ostalo je 1:1.