[VIDEO] Primera: Atletico deklasirao Levante, Gironi bod kod Betisa

Griezmann i Gameiro deklasirali su Levante.

U utakmici 13. kola španjolske Primere Atletico Madrid s visokih 5:0 deklasirao je Levante i preskočio madridski Real na trećem mjestu.

Već u petoj minuti Rober je nespretno ugurao loptu u vlastitu mrežu i gosti su poveli. U 23. minuti Gameiro je pucao ravno u Oiera, no samo šest minuta kasnije Francuz je iskoristio pogrešku domaće obrane i povisio na 2:0, rezultat kojim se otišlo na poluvrijeme.

U nastavku jedinu priliku za domaćina imao je Unal, koji je u 58. minuti pucao zamalo pored gola. U idućih osam minuta Rojiblancosi su postigli tri gola. Prvo je u 59. minuti Gameiro iskoristio lijepu loptu Griezmanna za 3:0, da bi u 65. minuti Gameiro vratio uslugu Griezmannu, koji je povisio na 4:0.

Konačnih 5:0 postavio je Griezmann svojim drugim pogotkom nakon polukontre u 68. minuti.

Levante (4-2-3-1)

Oier – Moore, Chema, Rober (5. – ag), Tono – Doukoure, Camppana (Nano 69′) – Jason (Lopez 52′), Bardhi, Morales (Samuel 78′) – Unal

Atletico Madrid (4-4-2)

Oblak – Thomas, Savić, Godin, Luis – Niguez (Fernandez 73′), Gabi, Koke, Correa (Carrasco 66′) – Gameiro (29., 59.) (Torres 69′), Griezmann (65., 68.)

U ranije odigranom susretu Real Betis i Girona remizirali su 2:2, iako su gosti dva puta vodili.