[VIDEO] Primera: Atletico kiksao već u prvom kolu, Bilbao do pobjede u posljednjoj sekundi

S dvije utakmice zaključeno je prvo kolo.

Prvo kolo španjolske Primere završeno je s dvije večernje utakmice u kojima smo vidjeli i iznenađenje.

U prvom susretu dana Valencia je u derbiju kola na Mestalli ugostila Atletico Madrid, a Rojiblancosi su poveli pogotkom Angela Correje nakon odlične lopte Antoine Griezmanna u 26. minuti. Međutim, točno pola sata kasnije Daniel Wass je centrirao, a Rodrigo odlično primio loptu prsima te donio bod Šišmišima. Nikola Kalinić nije ulazio u igru.

U drugom susretu večeri na San Mamesu Athletic Bilbao je s 2:1 pobijedio Leganes. Poveli su Baski nakon kornera Susaete kada je 18-godišnji Nolaskoain u svom debiju glavom zabio za 1:0. U 33. minuti Silva je izjednačio nakon blokiranog udarca Gumbaua, no u trećoj minuti sudačke nadoknade Susaeta je dodao do Muniaina, koji donosi pobjedu domaćinu.