[VIDEO] Primera: Atletico Madrid minimalno pobijedio Deportivo

Rojiblancosi su došli do vrlo bitne pobjede.

U utakmici 30. kola španjolske Primere Atletico Madrid je na Wanda Metropolitano ugostio Deportivo La Corunu i upisao minimalnu, 1:0 pobjedu, kojom se približio Barceloni na devet bodova zaostatka, a udaljio od madridskog Reala na četiri boda prednosti.

Već u desetoj minuti Koke je pucao zamalo pored gola, a 11 minuta kasnije na drugoj strani Oblak je upisao prvu obranu nakon udarca Pereza. U 22. minuti nakon dvostrukog proigravanja Saul je pucao ravno u Rubena, dok je Muntari glavom pucao preko gola. Ključni trenutak utakmice dogodio se u 34. minuti kada Daniel Jesus Trujillo dosuđuje kazneni udarac, kojeg Kevin Gameiro pretvara u pogodak.

U nastavku je najbolju priliku imao Diego Costa, koji je pogodio vanjski dio mreže u 66. minuti, a na drugoj strani Bakkali je deset minuta prije kraja pucao pored gola.