[VIDEO] Primera: Atletico do pobjede u zadnjoj minuti, Sevilla srušila Deportivo

Domaćini su upisali bitne pobjede.

Odigrane su još dvije utakmice 14. kola španjolske Primere, u kojima su domaćini došli do bitnih pobjeda.

Atletico Madrid je na Wanda Metropolitano nakon preokreta u posljednjim minutama stigao do 2:1 pobjede nad Real Sociedadom. Poveli su gosti s Anoete preko Willian Josea iz 29. minute, koji je uspješno realizirao kazneni udarac. Ipak, u nastavku dolazi do preokreta. Prvo je u 63. minuti Saul je s desne strane centrirao, a Filipe Luis izjednačio, da bi Antoine Griezmann dvije minute prije kraja nakon centaršuta Saula donio pobjedu Rojiblancosima.

U drugoj utakmici Sevilla je s 2:0 pobijedila Deportivo. U prvoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela Ben Yedder se neobjašnjivo našao sam na deset metara od gola i iskoristio Nolitovu asistenciju te postigao gol za 1:0, a 11 minuta prije kraja skok na četvrto mjesto potvrdio je Krohn-Dehli sjajnim udarcem s 20 metara. Sada petoplasirani Real svoju utakmicu igra kasnije večeras u Baskiji protiv Athletic Bilbaa.