[VIDEO] Primera: Atletico s Kalinićem do pobjede i vrha ljestvice, Čopov Valladolid do treće uzastopne pobjede

Pobjede hrvatskih nogometaša u Španjolskoj.

Odigrane su prve dvije današnje utakmice osmog kola španjolske Primere, u kojima smo vidjeli i nastupe dvojice Hrvata.

Duje Čop igrao je do 84. minute u minimalnoj, 1:0 pobjedi Valladolida nad Huescom, kojom je domaća momčad skočila na šesto mjesto. Gol vrijedan pobjede, kojom je Huesca pala na posljednje mjesto, postigao je Alcaraz iz slobodnog udarca s 22 metra u 28. minuti.

Atletico Madrid na Wanda Metropolitano ugostio je Betis i također upisao minimalnu, 1:0 pobjedu. Nikola Kalinić igrao je do 66. minute, a gol vrijedan tri boda i skoka na vrh ljestvice Rojiblancosima je donio Angel Correa nakon dvostrukog proigravanja s Thomasom 16 minuta prije kraja.