[VIDEO] Primera: Atletico uz asistenciju Vrsaljka skočio na drugo mjesto

Rojiblancosi su iskoristili poraz Valencije.

Posljednju današnju utakmicu 16. kola španjolske Primere na Wanda Metropolitano odigrali su Atletico Madrid i Alaves. Momčad Diega Simeonea pobijedila je s minimalnih 1:0 i tako skočila na drugo mjesto.

Nakon prilično usporenog početka utakmice, prvi udarac vidjeli smo u 17. minuti, no Saul Niguez pucao je pored gola. Gosti su prvu priliku imali u 20. minuti, ali Garcijin pokušaj iz daljine s lakoćom je zaustavio Jan Oblak. El Haddadi nije uspio pogoditi okvir gola u 39. minuti, baš kao ni Koke minutu prije kraja i na odmor se otišlo bez pogodaka.

Ipak, u nastavku Rojiblancosi dolaze do pobjede. Šime Vrsaljko asistirao je za Fernanda Torresa, koji je zabio za tri boda. Bila je to poprilično nezanimljiva utakmica, u kojoj smo vidjeli samo tri udarca u okvir, premalo za jednu utakmicu Primere.