[VIDEO] Primera: Atletico, Villarreal i Leganes bez problema do pobjeda

Odigrane su prve tri današnje utakmice devetog kola španjolske Primere u kojima smo vidjeli očekivane pobjede favorita.

Villarreal je na Estadio de la Ceramica s uvjerljivih 4:0 svladao Las Palmas, a svi golovi pali su u nastavku. Prvo je u 48. minuti Samu Castillejo proigrao Bakambua, koji je iz mrtvog kuta kroz ruke golmanu zabio za 1:0. Mario Gaspar u 65. minuti je nakon odličnog soloprodora povisio na 2:0, a samo dvije minute kasnije Navarro je zabio autogol. Konačnih 4:0 djelo je Sansonea, koji je iskoristio prizemni centaršut Cherysheva i potvrdio tri boda za Žutu podmornicu.

Atletico Madrid je zahvaljujući pobjedi nad Celtom od minimalnih 1:0 skočio na treće mjesto prvenstvene ljestvice. Jedini gol zabio je Kevin Gameiro, jer se najbolje snašao nakon kornera Saula u 28. minuti.

U posljednjoj utakmici ovog pregleda Leganes je očekivano pobijedio Athletic Bilbao. Završilo je također s minimalnih 1:0, a jedini gol postigao je Beauvue u 54. minuti nakon soloprodora udarcem uz samu gredu.

Primera, deveto kolo:

Villarreal 4:0 Las Palmas (Bakambu 48., Gaspar 65., Navarro 67. – ag, Sansone 90+3.)

Celta Vigo 0:1 Atletico Madrid (28. Gameiro)

Leganes 1:0 Athletic Bilbao (Beauvue 54.)